Tehnični pregled traktorjev in traktorskih priklopnikov na terenu

Tehnični pregled traktorjev in traktorskih priklopnikov na terenu

11.03.2019

Ponovno se približuje čas, ko bo za vas opravljala tehnične preglede traktorjev ali traktorskih priklopnikov na terenu, že dobro znana ekipa kontrolorjev:

  • Peter Benko 051 349 368                        
  • Alojz Benko 031 728 010                         
  • Roman Kranvogl 041 291 369                 
  • Anton Potrč 031 456 205
  • Danilo Turk 041 419 757
  • Borut Kovačič 040 292 555
  • Sandi Strnad 041 405 272
Kraj Lokacija Dan  Datum   Ura
SELCE Gostilna Ornik Torek 5.3.2019 07.30–13.00
PRVENCI  Gasilski dom Sreda 6.3.2019 07.30–08.30
STOJNCI Gasilski dom Sreda 6.3.2019 09.00–10.00
FORMIN  Gasilski dom Sreda 6.3.2019 10.30–11.30
MOŠKANJCI Gasilski dom Sreda 6.3.2019 12.30–14.30
ZAVRČ

Trgovina Haložanka Tuš

Četrtek 7.3.2019 07.30–09.30
MARKOVCI Počivališče Četrtek 7.3.2019 10.00–10.30
JANEŽOVCI  Gostilna Pri Mici Četrtek 7.3.2019 11.30–13.00
DESTRNIK Gasilski dom Četrtek 7.3.2019 13.30–15.00
GEREČJA VAS Gasilski dom Petek 8.3.2019 07.30–08.30
ZGORNJA HAJDINA Prevozništvo Vogrinec Petek 8.3.2019 09.00–11.00
APAČE Gasilski dom Petek 8.3.2019 12.00–14.00

LOVRENC NA DRAVSKEM POLJU

Igrišče Sobota 9.3.2019 07.30–11.30
DOBRINA Kmetija Kolar Ponedeljek 11.3.2019 08.00–11.00
PODLEHNIK Lovski dom Ponedeljek 11.3.2019 12.00–15.00
TRNOVSKA VAS Večnamenska dvorana

Torek

12.3.2019 07.30–14.00
SELA Kulturni dom Sreda 13.3.2019 07.30–12.00
TRŽEC Gasilski dom Tržec Sreda 13.3.2019 13.00–14.30
PLETERJE Parkirišče Medol Četrtek 14.3.2019 07.30–12.00
VIDEM PRI PTUJU Igrišče Četrtek 14.3.2019 13.00–14.30
GRAJENA Igrišče športno društvo Petek 15.3.2019 07.30–09.00
DRSTELJA Režijski obrat Petek 15.3.2019 10.00–12.30
MAJŠPERK Športni park Sobota 16.3.2019 07.30–11.30
JURŠINCI Igrišče Ponedeljek 18.3.2019 07.30–11.00
POLENŠAK Polenšak -  Igrišče Ponedeljek 18.3.2019 12.00–14.30
CIRKULANE Bar Marinka Torek 19.3.2019 07.30–11.00
ZGORNJI LESKOVEC Gasilski dom Torek 19.3.2019 12.00–14.00
DORNAVA Hmelj Dornava Sreda 20.3.2019 07.30–10.00
DESENCI Gasilski dom Sreda 20.3.2019 11.00–13.00
VITOMARCI Kulturni dom Četrtek 21.3.2019 07.30–13.00
ŠIKOLE Gostilna Kureš Petek 22.3.2019 07.30–10.00
LANCOVA VAS Igrišče Petek 22.3.2019 11.00–13.00
ŽETALE Parkirišče ob šoli Sobota 23.3.2019 07.30–10.00
STOPERCE Dom krajanov Sobota 23.3.2019 11.00–12.00

MEZGOVCI OB PESNICI

Igrišče Ponedeljek 25.3.2019 07.30–09.00
SPODNJI VELOVLEK  Gasilski dom Ponedeljek 25.3.2019 10.00–14.00
DRSTELJA Režijski obrat Torek 26.3.2019 07.30–10.00

NOVA VAS PRI MARKOVCIH

Delavnica Kekec Torek 26.3.2019 11.00–12.00
SPODNJE JABLANE Gasilski dom Torek 26.3.2019 13.00–14.00
CIRKOVCE Igrišče šola Torek 26.3.2019 14.00–15.00
SESTRŽE Kmetija Križanec Sreda 27.3.2019 07.30–11.00
STAROŠINCE Gasilski dom Sreda 27.3.2019 12.00–14.00
 
 
 
STRINJAM SE

Spletna stran uporablja piškotke za boljše delovanje

Z brskanjem po naši spletni strani se strinjate, da lahko uporabljamo piškotke, ki so namenjeni vaši boljši uporabniški izkušnji na naši spletni strani. Za lastne potrebe analitike uporabljamo Google Analytics, ki v ta namen namesti piškotke (izbriši GA piškotke). Več o piškotkih.